05 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Sağlanmadı!

Benim şikayetim 1,5 aydır İnternet bağlantısı için baş vuruyorum teknik servis gelmiyor, gelmeden not düşüyor müşteri istemiyor diye başvurmadığım şikayet etmediğim yer kalmadı müşteri hizmetlerini dahil aradım. Eşimde bende çalışıyorum teknik servis gelirken arasından diye yalvardım cep telefon kontürlerini bile alacağım dedim, yök hiç kimse aldırmadı.

Şimdi bu kadar rekabet varken diğer firmalarla özellikle pahalı olmasına rağmen benim TTNET'i tercih etmemde ve bu sorunları yaşamam hak mı? Bırakın zaman kaybını Internet o kadar gerekliydi ki eşimin üniversite okuyordu sınavları için tek çalışma olanağı o bağlatı idi. Şimdi bir sene kaybı oldu. Hala bağlatamadık, müşteri istemedi diye not var...

Tugrul 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön