14 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Problemleri Yaşıyorum!

Ttnet ile tam 8 gündür internetle ilgili problem yaşıyorum. Defalarca aradım takım lideriyle ve call center elamanlarıyla konuştum çözüm bulan bir kişi bile çıkmadı. Problem şu modemde adsl ve internet ışıkları yanmıyor. Ben bunu defalarca söylememe rağmen onlar sinyalin mükemmel geldiğini ve internet kullandığımı bildiriyorlar.

Defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen sadece mantıksız mesaj atıyorlar konu araştırılıyor diye. Telekomda servis göndereceklerini söylüyorlar servis elemanıyla telefonlaşmamız gerekirken servis elemanı kafasına göre geliyor benim haberim yok telefon kutusuna bakım arıza var diyip gidiyor çözüm yok yok yok yok yok!

Bahadır 173 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bahadır15 Mayıs 2013

    sayın şikayet var yetkilileri ttnet in bana göndermiş olduğu otomatik cevaplar sizi tatmin ediyor mu? benim problemim hala devam ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön