TTNET Bağlantı Problemiyle İlgilenmiyor!

Yavuz E. |

24 Ekim 2015 saat 11:30'da internete bağlanma problemi yaşadığımı TTNET'e bildirdim ancak üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen sonuç alamadım. Sorunu çözmek bir yana daha sorunun ne olduğunu bile belirleyemediler. Ayrıca sorunun ne zamana belirleneceği ile ilgili bir süre de vermiyorlar. Call Center'da destek olmaya çalışan arkadaşların tek söylediği şey "en kısa zamanda bana bilgi dönüleceği". Ama "kısa" zamanının ne kadar kısa olduğu konusunda hiçbir fikirleri yok.
Sorunun çözülmesini ve sorunun çözülmesindeki gecikmelerin nedenleri konusunda acil bilgilendirme talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  13:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Yavuz E.
  27 Ekim
  10:55

  Az önce TTNET aradı sorunun "en kısa sürede" çözüleceğini bildirdi. Ama bana yine bir süre veremedi.

  Sevgili TTNET görevlileri,
  ben yaklaşık 21 yıldır okuma biliyorum, dün zaten yazdıklarını buradan okudum. Eğer bu sayfayı okuyorsanız beni bir daha en kısa sürede çözeceğiz diye aramayın. Şu tarihe kadar çözeceğiz diye arayın ya da çözdük diye arayın.

 • Yavuz E.
  26 Ekim
  15:13

  TTNET gerçekten şaka gibisiniz, hala en kısa zamanda dönüş yapacağınızı belirtiyorsunuz ama dönüş yok. Sizi ayakta alkışlıyorum artık.

 • 26 Ekim
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.