29 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Problemimi İnatla Çözmüyorlar!

24 ocak 2014 tarihinden itibaren kullanmış olduğum TTNET İnternet aboneliğimi teknik problemler sebebiyle internete bağlanamadığım için kullanamamaktayım. Konuyla ilgili 4440375 müşteri hizmetleriyle görüşerek arıza kaydı bıraktım fakat söyleyebildikleri kalıplaşmış birkaç kelimeden ibaret ve herhangi konuyla alakalı gelişme inceleme problemle ilgili bir bilgi verilmiyor.

9 yada 10 yıldır TTNET abonesiyim ve bu problemi son 2 yıldır devamlı yaşıyorum ancak bu sefer problemle ilgilenilmediğini öğrenince bu baya can sıkıcı olmaya başladı ve üyeliğimi kapattırmak istiyorum. Her ay fatura kesim gününde ödemeyi alan TTNET i bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

Zekeriya 46 Okunma

Cevaplar

 • Zekeriya31 Ocak 2014

  Bugün tam 1 hafta oldu ve benim problemim üzerine herhangi bir işlem yapılmadı (telefonla gerçekçi olmayan problemle ilgilenileceği görüşmesi ve mail dışında). Bu geçen 1 hafta içinde 12 kere müşteri hizmetlerini aradım ve iki kere arandım ve teknik destek ekibinin geleceği yönünde haber verildi ve ikisindede gelen olmadı. Bugün başka bir internet sağlayıcı firmayla görüştüm. Hemen aynı fiyatı ve dijital uydu alıcı ve bazı ücretli kanalları izleyebiliceğim bir paket halinde bir teklif verdiler ve kabul ettim. Salı günü ekipleri kurulum yapmak ve sözleşmeyi imzalamak için gelecekler, salı gününe kadar benim problemim çözülmediği takdirde üyeliğimi iptal ettireceğim ve tüketici haklarına başvuru yapıcam. Bilginize...

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zekeriya29 Ocak 2014

  Kontroller devam etmekte diyorsunuz fakat müşteri hizmetleri henüz arızayla ilgili işlem yapılmadığını söylüyor. Kopyala yapıştır cevap vermek yerine açıklayıcı bir cevap vermenizi bekliyordum...

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön