TTNET Bağlantı Problemi Yaşıyorum!

Mehmet Nuri P. |

12 Eylül tarihinden bu yana ınternet bağlantım yok defalarca aramama rağmen herhangi bir çözüm bulunmadı. Elit hizmet var dediler randevu aldım 16 Eylül'de ve mesaj gönderdiler 17 Eylül saat 11:00'de sizi ziyaret edeceğiz dediler akşama kadar bekledim ne aradılar ne de geldiler.

Tekrar aradım TTNET müşteri hizmetlerini öyle bir randevunuz yok dediler. TTNET'ten gelen mesaj dahi telefonumda hala mevcut buna rağmen inkar ediyorlar. Yenisini oluşturdular ve 18 Eylül Cuma günü saat 13:30'da ekibimiz gelecek dediler ve yine kimse gelmedi. Türkiye'de mağduru olarak ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Acilen çözüm bekliyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  12:51

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Eylül
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.