25 Şubat 2013

Ttnet Bağlantı Kopuyor!

Günde 3-4 kere kopmaya alışmışken bugün bu şikayeti yazana kadar en az 8 kere ınternetim koptu. Sorun modem değil, sorun bilgisayar değil. Gerekirse kullanım geçmişime bakarak gerek bu ay yaşanan gerekse geçmiş aylarda yaşanan sorunları görebilirsiniz. Uzun devam eden bir bağlantının ardından birçok kısa süreli bağlantılar göreceksiniz. İşte onlar bağlantının koptuğu anlar. Kabloyu mu değiştirirsiniz, servis mi yollarsınız yoksa başka bir şey mi yaparsınız bilemem. Ama şu sorunu görmezden gelmekten vazgeçin ve çözün.

Onur 32 Okunma

Cevaplar

 • Onur25 Şubat 2013

  Yaptığınız bilgilendirmeyi yazmıştım. Bu bilgilendirme değil, geçiştirme. Bir hanenin bağlantı sorunun çözemeyecek kadar acizmişsiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Onur25 Şubat 2013

  Bugün 3 kere mail gönderdiler. Öncelikle, "Probleminizin giderilmesi işlemleri ile ilgili yardımınıza ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılarak bilgi iletilecektir." Bunun ardından, "ILETISIM, "70/Şikayet No: 1651096 Numaralı Bildiriminiz" iletisini geri çekmek istiyor." Ve son olarak, "www.sikayetvar.com üzerinden TTNET’e iletmiş olduğunuz aboneliğinize ilişkin yapılan kontrollerde, bağlantınızla ilgili TTNET kaynaklı sorun bulunmadığı ve uzun süren bağlantılarınız olduğu görülmektedir." Kısaca hiçbir şey yapmayacaklarını söylemiş oldular.

 • Onur25 Şubat 2013

  Aynı basmakalıp maili atacaksanız hiç bilgilendirme yapmayın.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön