26 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Kopuyor!

2 senedir arıyorum ama 2 sendedir internetimdeki sorun hala devam etmekte ADSL ışığı yanıp sönmekte net her seferinde gitmekte arıyorum müşteri hizmetlerini hiç bir hizmet alamıyorum adamlar diyor bizde şu kadar saat bağlı gözükmekte siniz telekomdan biri aradı dedi senin modemde sorun modemi değiştirdim gene aynı gene aynı gittim güç kaynağı aldım modem için hiç bir değişiklik yok 2 senedir ttnet sağ olsun tuhaf bir hizmet vermekte.

Etem 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön