25 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Kopukluğu Ve Hız Kesilmesi!

Telekom yetkilileri 0312 327***numaralı hattım ile ilgili evimde keşif yaptılar ve sorunun ankastre hattımda olduğunu söylediler. 24.04.2013 tarihinde 90 TL ödeyerek ankastre hattımı değiştirdim ancak; halen internet hızım 2 mBit altında ve televizyon- internet bağlantım sürekli kopmakta.

Konu ile ilgili artık sizleri aramaktan ve masraf etmekten bıktım usandım. Sorunumun çok acil olarak çözüme ulaştırılmasını talep ediyor, aksi halde, Bugüne kadar yapmış olduğum tüm masraflarım la ve zaman kaybım ile ilgili sizleri mahkemeye vereceğimi bilmenizi istiyorum.

Bülent 48 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 26 Temmuz 2013

    Tarafıma TTNET den hiç bir şekilde dönüş yapılmamış ve yaptığım masraf için tarafıma herhangi bir iade olmadığından tüketici hakları mahkemelerinde haklarımı arayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön