10 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Koptu Ama İlgilenen Yok!

TTNET'ten yalın internet hizmeti almaktayım. Bağlantımda sürekli kopmalar oluyordu. Defalarca çağrı merkezini arayıp durumu anlatmıştım. En son 2 hafta önce bağlantım yine koptu ve halen internete bağlanamadım. Bu geçen 14 gün içinde 10 kez çağrı merkezini arayıp (her görüşme en az 8-10dk sürüyor) arıza kaydı açtırdım. Maalesef çağrı merkezi çalışanlarından hep aynı şeyleri duydum. (Arıza kaydınızı açtık, şikayetinizi bildirdik, önceliğinizi arttırdık, en kısa zamanda sorun çözülecektir vs.)

Mesleğim gereği interneti yoğun bir şekilde kullanmaktayım ancak 14 gündür zaten kalitesiz olan ve kullanamadığım bir hizmetin faturasını ödüyorum.

Süleyman 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süleyman10 Eylül 2013

    Şu otomatik gönderilen standart mailler de olmasa...

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön