29 Ağustos 2013

TTNET Bağlantı Kopmasına Çareyi Hızı Düşürmekte Buluyor!

Yaklaşık 8 senedir TTNET internet abonesiyim. Ve o gün bu gündür internet hattımda hiçbir gelişme yapılmadı. Yıllardır TTNET hizmet kalitesini en düşük seviyede tutup bizleri mağdur etmeye devam ediyor.

Şimdi ise anlamadığım konu şu: Hala fiber internet ile internete bağlanamıyorum tamam anladım fakat 4 mbit hız ile internet nasıl kopar? Çağdışı kalmış bu hızı bana sürekli kullandırdığınız yetmiyormuş gibi sürekli kopmalar yaşanmasına da çare bulamıyorsunuz.

Kopmayı önlemenin çaresini ise beni taş devrine gönderecek hızlarda internet kullanmaya zorlayarak buluyorsunuz. Artık kar amaçlı çalışmak yerine biraz da insanların sorunlarına çözüm bulmaya çalışmalısınız.

Yasin 64 Okunma

Cevaplar

  • Yasin30 Ağustos 2013

    Tarafıma telefon numaramdan ulaşılamadığı söylendi fakat telefonumun arandığı filan yok. Yalan yanlış şeyler söylemek de yeni kampanyaları olsa gerek.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön