20 Ekim 2014

TTNET Bağlantı Kopması ve Şikayet Kaydına Dönülmemesi.

Geçen sene benim adıma TTNET üyeliği vardı sözleşmem dolunca iptal edip tekrar üyelik aldık hız 24 MB kadar altyapısı olmasına rağmen hızım çok düşük. Geçen seneki hızın yarısına bile ulaşmıyor örneğin AKK dolduğunda 200 KB düşüyor hızım doldurmadan 3 kusur MB indirme yapabiliyorum

Daha önce 4 defa şikayet kaydı oluşturdum 3 tanesini ne sebeple olduğunu bilmiyorum ama müşteri hizmetleri bana açıklama yapmadan kaydı silmişler. Birinde ise beni aradıklarını iddia ediyorlar ama telefonum 24 saat açıktı beni arayan soran olmadı. Özetle TTNET müşteri hizmetleri ya da teknik ekip bana ne zaman ulaşacak beni ciddiye alıp, bunca gün 200 KB kullandım halada kullanıyorum.

Gökhan 181 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön