TTNET Bağlantı Kopması Oluyor!

Onur Yahya Ö. |

Sadece internet sinyalini almam bile 23 gün sürmüş; 24mb/s olması gereken hızı, 53 gün süren uğraşlarım sonucunda max 6 mb/s olarak alabilmiş bir müşteriyim. Bu haksızlık olmasına rağmen mevcut internet ile işlerimi yapmaya çalışıyordum lakin, bu sefer de sinyalim kesildi. 3 kez arıza kaydı açtırdım birkaç gün içerisinde, sonuç alamadım. Bağlattığım günden bu yana elit hizmetten tutun da doğrudan Telekom il müdürlüğüne ulaşmaya kadar her yolu denedim ancak bir türlü sağlıklı internet alamadım. Öğrenciyim ve internet sayesinde geçimimi sağlıyorum. Maddi manevi mağduriyet yaşamaktayım. Durumu defalarca firmaya belirttim ancak hiçbir sonuç yok. Parasını ödediğim interneti talep ediyorum sadece.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  15:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Onur Yahya Ö.
  03 Temmuz
  12:13

  Tarafıma ulaşıldı ancak bir sonuç yok. Türk Telekom personeli ve TTNET müşteri hizmetleri birbirlerinin tam tersi yönde açıklama yapıyor. Birbirlerini yalanlıyorlar. Konuşmaları takip edip sorun çözülmezse mahkemeye başvuracağım.

 • 30 Haziran
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.