08 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Kopması Devam Ediyor!

Ttnet bu sorun hala çözülmüş değil, Müşteri Temsilcisini arıyorum, bağlantınız gayet normal deniliyor fakat kopma yaşandığı görülüyor fakat bu ya bilgisayardanmış yada modem. Modem teknik servise bağlıyorlar hiç kimse açmıyor bazılarında telefon kapalı. Bıktım artık insan gibi cevap verecekseniz verin bıktım usandım artık mahkemeye kadar gider bu iş 3 aydır kopma sorunu olmayan bir gün bile yok arkadaş kesintisiz internet diyorlar dünyanın en kötü interneti 9 yıllık kullanıcısıyım önceden bu kadar kötü değildi bu ttnet. Ya halledin ya halledin sinir küpüne bindim arkadaş yine çözüm bulamazsanız Ttnet dava açacağım..

Mehmet 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön