TTNET Bağlantı Kopması!

Basak T. |

Ben 2 yıldır TTNET'i kullanıyorum fakat aldığımız günden beri sürekli sıkıntı yaşıyorum kopmalar her yarım saatte bir yaşanıyor ve uzun süre internete giremiyorum, boş yere para ödüyorum. Ben bilgisayar mühendisiyim ve yoğun olarak projeler yaptığım için interneti'de sürekli kullanmak zorundayım ve birçok arkadaşım da benim kullandığımdan dolayı TTNET'e bağlandı. Arıza kaydı müşteri temsilcilerine bıraktım fakat teknik ekibinizin bizi aradığı falan yok. Madem hizmet sağlamıyorsunuz sizin oradaki göreviniz nedir o zaman? Bu ekibinizin birkaç gün içinde bana ulaşmasını ümit ediyorum yoksa birçok müşteri kaybedeceksiniz, bizi farklı yerlere şikayet ettirmek zorunda bırakmayın lütfen.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  09:40

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 05 Mart
  12:51

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.