03 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Kopmaları ve Ay Başında Hız Yükseltmemesi!

Önceden başka bir servis sağlayıcıdan adsl hizmeti alıyorduk. Bağlantı konusunda kopma vs şikayetimiz hiç olmamıştı. Ne zamanki TTNET kullanmaya başladık sürekli bağlantıda kopma yavaşlık gibi problemlerle karşılaşmaya başladık.

Birde limitsiz internet kullanıyoruz AKK yüzünden hızımız düşürülüyor tamam sorun yok düşürün de ayın başında illa aramamız mı gerekiyor yükseltin diye! Aldığımız hizmetten hiç memnun değiliz!

Emrah 50 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 04 Şubat 2014

    Arayan arkadaş ilgiliydi ama kopma sorunum tam olarak çözülmüş değil

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön