11 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Kopma Sorunum Çözülmedi!

189137***1 no'lu hizmet numarasına sahip TTNET adsl kullanıcısıyım son 1 seneden beri TTNET bağlantımdan hiç olmadığım kadar şikayetçiyim kendilerine de birçok kere başvurdum bu durumdan dolayı ama hiçbir şekilde benim bu sorunuma destek olmadılar.

İnternet bağlantım gün içinde en az 10 kere kopmaktadır. Bunun kayıtları TTNET sisteminde görünmektedir sürekli arıza kaydı alıyorlar sonuç elde var sıfır Polatlı TTNET müdürlüğüne en az 4-5 defa gittim onlardan da bir sonuç alamadım. TTNET e bu şekilde hizmet alırken ödediğim 68.70 tl fatura ücreti de cabası artık müşteri hizmetlerini aramak ve sonuç alamamaktan yoruldum, artık bunu hukuki olarak sorgulayacağım.

Umut 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön