20 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu İle İlgilenilmemesi

İnternetimdeki bağlantı kopma sorunu ile ilgili 1 haftadır 4 kez arıza kaydı açtırmış ve yerinde arıza tespiti talep etmiş olmama rağmen tarafıma hiçbir şekilde dönüş yapılmamıştır. Sürekli hatta sorun olmadığı söyleniyor ve modem firmasına yönlendiriliyorum. Modem firması yaptığı tespitlerde modemle ilgili sorun olmadığını belirtmektedir.

Ayrıca ilk başvuru tarihinden itibaren sorun giderilene kadar geçen süredeki kullanılmayan ınternet bedelini ödemeyi kabul etmediğimi de belirtmek istiyorum.

Çiğdem 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Çiğdem Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön