02 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu Giderilmiyor!

Dikili/Çandarlıda yazlıktayım 1. 5-2 senedir TTNET kullanıyorum ve son 6 ay içerisinde internet kopmasını düzeltmiyorlar.Sabah saat 10:00 gibi giden internet gece yarısı 4-5'te geri geliyor. Ben TTNET yetkili servisi aramaktan bıktım, ama onlar arıza kaydı almaktan bıkmadı.

Sabah 05. 30 a kadar olan internet saat 10:00 gibi gidiyor ve bir daha yok. Çözüm mü bulamıyorlar yada çözüm mü bulmak istemiyorlar bilmiyorum. Senelerdir gerek İzmir'de olsun gerek Çandarlı'da TTNET kullanıcısıyım ama burada yaşadığım sorundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum. Var olan bütün işlerim TTNET'in yaşattığı bu sorundan dolayı aksıyor. Çözüm bulmaları için ne yapmamız gerek bilmiyorum.

Ezgihan 81 Okunma

Cevaplar

  • Ezgihan 13 Eylül 2013

    Hiç bir şekilde bir çözüm olmamıştır. Daikada bir internet gidiyor. Bıktım bu sorundan ya çözün yada başka firma ile çalışıyım. Hiç bir iş yapamaz oldum. Bıktırdınız insanı artık! #ttnet

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön