30 Ağustos 2013

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu Giderilmiyor!

Yaklaşık 7 aydır TTNET abonesiyim ve abartısız 5 aydır internete doğru düzgün bağlanamıyorum. Çağrı merkezinde sayısız şikayetimiz var ve her aradığımızda evet kopma yaşıyorsunuz, bir problem var, biz gerekli yerlere ileteceğiz denilip oyalanmaktayız. Bu hiç etik bir hizmet anlayışı değil. Biz artık bıktık. Lütfen kesin bir çözüm bulur musunuz artık?

Hatice 62 Okunma

Cevaplar

 • Hatice 09 Eylül 2013

  yaklaşık 1 ay önce şikayette bulunmuştum. ona binaen firma tarafından arandım yine ilgileneceklerine dair vaatte bulundular, fakat yine aynı şeyi yaptılar. yine aradılar ama neticede hiçbirşey yok. eve teknik ekip göndereceklerini söylediler yine lafta kaldı!!!

 • Hatice 09 Eylül 2013

  ttnet yine aynı şeyi yaptı! yine aradı yine ilgileneceğiz deyip kapattı ve yine netice yok! verdiğimiz bir kuruşu bile helal etmiyorum!

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hatice 03 Eylül 2013

  firma piyasada alternatifinin az olduğunun farkında. bu sebepten müşterilerinin sorunlarıyla yeterince ilgilenmiyor. hizmet kalitesi çok kötü!

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön