10 Ekim 2014

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu!

1893365889 hizmet no'lu TTNET (maalesef! ) abonesiyim. Daha 3 hafta civarında oldu bağlatalı hattı ama 3 gün sonra kopma sorunları başladı. Defalarca aradım müşteri hizmetlerini sürekli şikayetimin aciliyetini söyleyip duruyor hatta zahmet edip 2 günde bir otomatik mesaj atıp şikayetimin incelendiğini söyleniyor.

En son dün hattımı kapatmak istediğimi söylediğimde bağladıkları yetkili sorunun incelendiğini ve problemin benim modemimde olduğunu söyledi. TTNET'in verdiği ve adsl sinyalini alamayan bozuk olan modemin yerine kullandığım sıfır AirTies 5760 modem yani. Kısaca bana yeni bir modem daha aldırıp onda da aynı sorunları yaşayınca yeni bir sorun çıkaracaklar. Son çarem burası artık...

K. 1.294 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön