08 Ekim 2014

TTNET Bağlantı Kopma Sorunu!

Abone numaramı bilinçli olarak vermek istemiyorum. TTNET müşteri temsilcieri ile görüşme yapmak istemiyorum tam 12 gündür ADSL hattımda 10 dkk da bir kesilme olmakta, yani kısacası ne film izleyebiliyorum nede yakınlarımda skyp gibi ürünlerle görüşme yapabiliyorum. Sınırsız kullanıcısıyım nerede kaldı benim sınırsız abone olmam.

Kullanmadıktan sonra ne anlamı var. 70-80 isterse 100 tl olsun bu sorunlar TTNET özelleştiğinden beri başladı. Google'ye TTNET bağlantı sorunu yazdığımda boyumdan fazla şikayet var. Müşteri temsilcileri bile arızaya sorun bulamıyor. Kabloyu modemi bahane ediyor hepsi değişti sorun halen aynı bu kadar sorunla halen TTNET müşterisi olmam beklenemez. Taahhüt biter bitmez başka servis sağlayıcı.

Mehmet 1.093 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön