09 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Kopma Sorunu!

Bağlantı kopması denen bir sorun yaşıyorum ama bir türlü sebebi neyse bulamıyorum veya bulunamıyor müşteri hizmetlerini her aradığımda ayrı bir sorunla karşı karşıya kalıyorum şurada sorun var burada sorun var deniyor ama bir türlü çözülmüyor sürekli kopmalar yaşıyorum ve bir türlü neden olduğuna anlam veremiyorum. Bu günde az önce bir arıza kaydı oluşturuldu santral kaynaklı dendi eğer bu da çözüm olmazsa Ttnet'e karşı para ödediğim halde karşılığında hizmet alamadığım için hakkımı arayacağım yeter artık kullanmadığım veya göremediğim hizmet için para ödemekten sıkıldım. Bu hizmeti veremeyecekse eğer boşuna milleti yanıltmanın alemi yok.

Ömer 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön