08 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Kopma Problemi!

İnternetim son 1 aydır sürekli kopuyor, hatta iki gündür saat 5 den sonra 20 saniye ancak bağlı kalabiliyorum internete. gündüz pek fazla olmuyor 1-2 saatte bir ama saat 5 ten sonra 5-20 saniye ancak oluyor. Cep telefonumun interneti bile Ttnet'ten daha hızlı ve kesintisiz. Çağrı merkezi hatlar yenileniyor ondandır deyip konuyu kapadı ama 1 hafta sonra tüm çalışmalar bitmesine rağmen ben 1 aydır hizmet alamıyorum. Eğer bizi fiber nete geçirmek için yapılan bi hile değilse bu, hatların en yakın sürede onarılmasını rica ediyorum Ttnet'ten.

Emre 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön