14 Şubat 2013

Ttnet Bağlantı Kesilmesine Çare Bulamadık!

Ttnet'in mecburi müdavim müşterisi olarak 444 0 375 nolu müşteri hizmetlerini aramaktan her yöne dakikalarımı başka yere kullanamaz oldum. İlk olarak telefon faturam sayelerinde yüksek geliyor. Bu ayrı bi konu Ttnetin bana zararlarından birtanesi. Bağlantı problemime, bağlantı kesilmesine bir türlü çare bulamadık. görüşmediğim Mt, Takım Lideri kalmadı fakat Ttnet beni yenmeyi başardı.

İnternet kopmasını normal bir durum gibi karşılamamı sağladı. Değiştirmediğim modem mi kalmadı kablo mu?Ama Artık yeter!!Ttnet artık bir çare bul. Lütfen Şikayeti denetim mekanızması haline getirmeyin. Felsefeniz ne kadar şikayet o kadar hizmet olmasın. Büyüklüğünüze yakışan hizmeti vermeniz dileğiyle.

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön