TTNET Bağlantı Kesilme Sorunu Yaşıyorum!

Hamdi Ö. |

Yıllardır TTNET abonesiyim. Yaklaşık bir yıldan fazla bir süredir devamlı bağlantı sorunu yaşıyorum. Önceleri saatte bir 3 dk. süre ile günde 24 kez başlayan kesinti sonucu firma modem değişimi yaptı. Şikayet devam edince DSL ye geçmemizi tavsiye ettiler ama maalesef bu da çözüm olmadı.

En son şikayet hattı 444 0 375'e bildirdiğimizde TTNET pratik çözüm ile bu işi çözebilirsiniz dediler. Ancak yüklediğimiz bu programın sorduğu kullanıcı adı ve modem şifresini almamız mümkün olmadı. Çünkü annemin kızlık soyadı kayıtlarında yokmuş. Bize modemin üreticisi Huawei ile irtibat kurmamız ve arızanın modemde olabileceği söylendi. Ben yıllardır TTNET abonesiyim, borcum hiç olmadı...

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi Ö.
  25 Temmuz
  11:13

  Ben halen internetimi kullanamıyorum ve aradığımızda sadece en kısa sürede size dönüş yapılacaktır diyorlar. Bir teknik ekip gönderip te arıza nedir bize bilgi dahi vermediler. Burası büyük bir hukuk bürosu ve internet çalışmadığı için iş yapamıyoruz. TTNET te arıza kaydına burnunun ucu ile bakıyor. ara sıra gelen internet; Şikayetvar'a yazdıktan sonra hiç kullanılmaz oldu. Artık TTNET'e nasıl teşekkür edeceğiz bilemiyoruz.

 • Hamdi Ö.
  24 Temmuz
  09:49

  TTNET dönüş yaptı ama maalesef kesinti halen devam ediyor. Bulunduğum yerde alternatifleri olmadığı için yeterli inceleme yapmadıkları kanaatindeyim artık.

 • 23 Temmuz
  13:40

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Temmuz
  15:31

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.