27 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

Böyle bir firma olamaz.. Defalarca arayıp kayıt bırakmama rağmen kimse umursamadı. Yahu yapamazsanız bile söyleyin olmuyor ben de kapatayım dedim yok, dönüş yok. Bu ay sonunda kapatıyorum hattımı ve Tivibu bilmem ne TTNET'e ait ne varsa atıyorum evden.

Böyle fiyasko bir firma olamaz. 1 Kasımdan bu yana arızaya çözüm bulunamaz mı? Bu kadar mıyetersiz siniz. 2 dakikada bir kopuyor hat ve hiçbir şey yapılmıyor. 2 defa elit hizmet randevusu alındı ona bile gelinmedi. Bu da sizin internetinizi kullanarak son yazışmam olsun.

Şahin 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön