03 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

7 Aralık 2013 tarihinden beri internetimde kopma sorunum devam etmektedir. Nice arıza kayıtları hiç bir sonuç vermemektedir. Santralden bir kaç şahıs gelip evimdeki tesisata ve modem suç atıp gidiyorlar.

Hepsini değiştirdim bina içi ankastreye kadar, hala sorunum devam ediyor. Sorunumun santral Kaynaklı olduğu açık Kurtköy santralindeki şahıslar sorunun çözümü için hiç bir çaba harcamamaktadır. Sadece öğüt verip gidiyorlar. TTNET çalışanı arkadaşım bile İnternet'inde kopma sorunu yaşamaktadır.

Sorunun çözümü için gereğini arz ederim.

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön