21 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

Yalın adsl kullanıyorum. Yeni yıldan bu yana modemde internet ışığı yanmasına rağmen hat sürekli kesiliyor. Bunu TTNET müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişilerde ekranlarında gördüğünü iletti. Arıza kaydı açıldı, geri dönüş yapmadıkları gibi modemi kapatıp açmamı ve bir süre gözlem yapmam istendi. Sorun hala devam ediyor bu nedenle yine aradım yine arıza kaydı açtılar. Koskaca TTNET bu ufak sorunu gideremeyecekse hattı iptal edeceğim.

Murat 61 Okunma

Cevaplar

  • Murat 29 Ocak 2014

    28.01.2013 de çağrı merkezini tekrar arayarak kesintilerin devam ettiğini ilettim.Keintilerin gün içinde sürekli olduğunu telefondaki yetkili de teyit etti. Artık sizden hizmet alamadığım için konuyu BTK 'ya iletiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön