04 Ekim 2013

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

Özbay Plastik aş. olarak uzun yıllar TTNET'ten internet hizmeti almaktayız. Yaklaşık 1 aydan fazladır TTNET bu hizmeti verememektedir. Defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza ve buna mukabil tamir için ekip gelmesine rağmen internet bağlantı sorunumuzu çözemediler. Eğer firma olarak yalnızca TTNET' e bağlı kalmış olsaydık halimiz nasıl olurdu.

Maalesef TTNET İstanbul gibi bir yerde internet bağlantımızı sağlayamadığı gibi (internet varken) 8mbps' e kadar olması gereken internet hızı hiçbir zaman 256 ile 512 arasını geçmemiştir. Türkiye'de fiber internet dönemi yaşanırken İstanbul gibi bir yerde böylesi bir hız için ne söylenir bilemiyorum. Biz ise fatura ödemeye devam ediyoruz.

Veysel 54 Okunma

Cevaplar

  • Veysel21 Ekim 2013

    maalesef sonuç olarak ortada bir çözüm yok. internetimiz hala kesik.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön