02 Mayıs 2013

Ttnet Bağlantı Hızındaki Anormal Düşüş!

8 Mbps'ye kadar Yalın Netlimitsiz paketi kullanıyorum. Normalde 3 Mbps hızın altında hızlarla internete bağlanıyorum.En fazla 260-270 KBps indirme hızına ulaşabiliyorum.25 Nisan 2013'te 50 GB kullanım noktasını aşmam sebebiyle bağlantı hızım düşürüldü.Paket açıklamasında hızın 3 Mbps'ye düşürüleceği yazıyor.

Oysa ki benim internet hızım zaten 3 Mbps'nin altında.270 KBps olan indirme hızım 20-30 KBps 'ye düştü.Müşteri hizmetlerini Nisan ayı içerisinde aradığımda Mayıs ayının başlangıcında internet hızımın tekrar eski haline döneceği söylendi. Hiç bir şey düzelmedi. 1Mayıs'ta aradık tekrar.Arıza kaydımızın alındığı söylenip modemi aç-kapat klişesiyle karşılaştık.

Ashur 261 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön