04 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızım İyice Düştü!

Farklı zamanlarda yapmış olduğum internet bağlantı hızımın tespiti sonucu 'Sözleşme' gereği 8 mb olan bağlantımın (mesafe ve altyapı hususları dahil edilmeden) sürekli olarak düştüğünü görmekteyim. Adil kullanım ilkesiyle yapılan düşürmeler dışında bağlantı hızlarım 4-5 mb'e kadar düşmektedir.

2 ay önce yapmış olduğum testlerde hızım 6-7 mb'a düşmüşken an itibariyle yaptığım testlerde bu hız iyice düşmüştür. TTNET yetkililerinden durum ile ilgili bir açıklama ve bu sorunun en kısa sürede çözülmesini beklemekteyim.

Can B. 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön