03 Aralık 2014

TTNET Bağlantı Hızım Düşük.

Yaklaşık 1 aydır sudan sebeplerle bir şekil oyalıyorsunuz. 02/12/2014 saat 22:56 gibi müşteri hizmetlerinizle sorunuma çare olamıyor. Benim mi tamir etmem gerekiyor yoksa bu hizmeti anlayamıyorum parasını sizin aldığınıza göre sorunu çözecek olanda sizsiniz. Bilgisayardan kaynaklanıyormuş. Sizin bana veremediğiniz 8 megabit hızdan dolayımı bilgisayar değişecek komik olmayın. Başka bilgisayar ile denemek ne oluyor onu da anlamış değilim. Kaldı ki dizüstü ile denedim hızım 5 katına çıktı desem inanacak mısınız. Çare olamıyorsanız yorum yok.

Ali 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön