TTNET Bağlantı Hızım Çok Yavaş...

Özge T. |

Aylık yaklaşık 70 TL'ye yakın ücret ödüyorum. İnternet hızım çok yavaş. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana şundan kaynaklanabilir gibi kesinlik bildirmeyen cümleler kullandılar. Modemden kaynaklanabilir dediler arıza kaydı oluşturalım ona ayrı ücret modem kurulumuna ayrı ücret alınır denildiği bende şubeye gideceğimi söyledim.

Şubedeki bayan çöm yardımcı oldu sağ olsun ama çözüme kavuşmadı değerli müşterimiz, arızanızla ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Sizi en kısa sure içinde bilgi vermek üzere arayacağız. Diye bir mesaj aldım ve evime gelip kontrol bile yapılmadı modeme bakılmadı sorunun aynı şekilde devam ediyor kapatmıyorum taahhütten dolayı.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Özge T.
    09 Kasım
    15:34

    Aylık yaklaşık 70 TL'ye yakın ücret ödüyorum. İnternet hızım çok yavaş. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana şundan kaynaklanabilir gibi kesinlik bildirmeyen cümleler kullandılar. Modemden kaynaklanabilir dediler arıza kaydı oluşturalım ona ayrı ücret modem kurulumuna ayrı ücret alınır denildiği bende şubeye gideceğimi söyledim. Şubedeki bayan çöm yardımcı oldu sağ olsun ama çözüme kavuşmadı değerli müşterimiz, arizanizla ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Sizi en kısa sure içinde bilgi vermek üzere arayacagiz. Diye bir mesaj aldım ve evime gelip kontrol bile yapılmadı modeme bakılmadı sorunun aynı şekilde devam ediyor Kapatamıyorum taahhütten dolayı.