04 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızım Çok Düşük!

Ttnet'in 8 mgbite kadar tarifesini kullanıyorum 63 tl aylık ücret ödüyorum ( bu paraya, hatta daha azına başka semtlerde fiber hızla internet kullanıyor ttnetliler) bağlı bulunduğum santral 18mgbite kadar hızı destekliyor normal dönemler 6-7 mgbit hızları alıyordum , fakat ay içerisinde bir şekilde bu hız düşüyordu , bende müşteri hizmetlerini arayarak güncelleme yaptırıyordum.

Son dönemde sürekli kopmalar oluyordu ve ayrıca hızımda daha sık kısıtlanmaya başladı bununla ilgili şikayet kaydı oluşturdum ama dönen olmadı ,hattımı da 2 mgbite sabitlemişler nedenini sordum kopma sorunundan dediler. Kendi altyapı sorunları yüzünden sürekli hattım kısıtlanıyor ve muhatap bulamıyorum.

Erdem 72 Okunma

Cevaplar

 • Erdem10 Eylül 2013

  Hattımda kopmalarla ilgili sorun yaşıyorum 15 gündür bütün ve TTnet yetkilileri sağolsunlar hattımı 2mgbit'e sınırlandırıp sorunu çözdük diyorlar , santral 18Mgbit'e kadar desteklerken , satın almış olduğum paket 8Mgbit'e kadar iken ve uzun süredir sorunsuz kullanmama rağmen kendi altyapıda ki sorunları yüzünden benim hattımı 2Mgbit'e sınırlandırıyorlar , aldığım hız ise 0,75 ile 1,55 arası değişiyor..Ttnet yetkililerine soruyorum 40 tlye Fiber satarken sizler benim 63tl ye 1,55 hız alıyor olmam adalet midir? . Sorunumu çözemiyorsanız , hattımı iptal edin lütfen ..

 • Erdem08 Eylül 2013

  Ttnet tarafından söylenilen tarihde arandığım doğrudur , telefona cevap verdim ama kesildi , arıza kayıtlarımla ilgilide telesekreter servisleri tarafından aranıyorum , telefonumu açtığımda telesekreter mesajı tekrar dinlemek için yıldızı tuşlayın diyor , yıldızı tuşluyorum aynı mesaj mesajınızı tekrar dinlemek için yıldızı tuşlayın.Ttnet her hangi bir sorunumu çözmediği gibi , resmen dalga geçiyor ! ..

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön