27 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızım Çok Düşük!

Erişim şekli: Fiber İnternet, Erişim tarife tipi: Fibernet Limitsiz, Erişim hızı: 20 Mbps'ye kadar.Ancak geçen hafta arayıp düzeltilmesini talep ettim yaklaşık 16 Mbps,ye kadar çıkarıldı .
bir kaç gün geçtikten sonra tekrar hızım düştü.

Şu an 7 Mbps bile değil Ben sizde ücretini ödediğim hakkı talep ediyorum hala ilgilenilmiyor bana bir arıza takip numarası verildi ne işe yarar bilmem numara şu:184314553 haftalar oldu sorun aynı fatura tahsil etmede uyguladığınız mükemmel zamanlamayı lütfen servisiniz de de gösteriniz. Daha ne kadar beklemeliyim sizi?

Semih 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön