10 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızım Çok Düşük!

TTNET'i yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. İlk aylarda 7-5 mbps arasında bir hızım vardı. Son 3 aydır 0.88 hız almaktayım konu ile ilgili defalarca çağrı merkezi ile görüşsem de hiçbir şekilde ne geri dönüş oldu nede bir çözüm bulundu.

En son yaptığım görüşmede alabileceğim maksimum hızın 1 mbps olduğunu söylediler. Apartmandaki tüm komşularım 5-7 arasında kullanırken ben hem İnternet'imi kullanamıyorum hemde onlarla aynı ücreti ödüyorum.

Sistemimde İnternet'e bağlı ne telefon nede televizyon sistemi mevcut. Sadece 1 Laptop'tan bağlanıyorum ve aldığım hız 0.88 mpbs. Acil çözülmesini istiyorum, tüm haklarımı tüketici hakları mahkemesinde savunacağım.

İlker 48 Okunma

Cevaplar

  • İlker 12 Eylül 2013

    Geçmiş dönemlerde 6 ve üzeri gördüğüm internet hızını şu an maksimum 3.5 a çıkarabileceğini belirten, üstelik bunun yapılabileceği halde aylardır beni peşinde sürükleten sistem ve çalışanlarının olduğu ne hizmetinden nede çözümünden memnun kalmadığım bir firmasınız. Teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön