05 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızım Çok Düşük!

Yine hız sorunu yine kopmalar ve Ttnet Temmuz ayından beri benim hızımla uğraşıyor ama nedense bir türlü beceremiyor. Eğer bana yeterli teknik destek olamayacaksanız bırakın yapmayın bu işi. İlk kullandığım hızla şimdiki arasındaki farkı kısaca yazayım size, önceki hızım 7. 99 mb şimdiki hızın 0. 60 kb artık siz karar verin nasıl hizmet verdiğinize. Resmini de yüklüyorum bakın. Ya hizmet akdini sonlandırın yada ben bu hız için 65 tl ödemek istemiyorum artık, sizi aradığım onlarca cep faturaları da cabası ve 1 dk arayla hızım yine düştü şimdiki hızımın resmi alttadır.

Adem 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön