11 Şubat 2014

TTNET Bağlantı Hızım Adil Kullanım Kotasını Aşmadığım Halde Düşürülüyor!

TTNetten 1 yıl önce sınırsız 8 mgbit yalın İnternet paketini almıştım. Fakat bir dosya indirmeye çalışıyordum. Hızım 700kb ile iniyor. Bununlada kalmayıp sınırsız diye verdikleri İnternet 1 ay sonra "adil kullanım kotasını aştığınız için hızınız 3 mgbite düşürülmüştür" sayfası açıldı.

Zaten 8mgbit hızı tam alamıyorum bide 3 mgbite düşürdü. Hız 700kb dı şimdi o hız bile gelmiyor. 1 yıldır şikayet etmeye çalışıyordum. TTNET müşteri hizmetleri zaten bu sorunumu çözemiyor. Hızımın artmasını ve bu adil kullanım kotasının da kaldırılmasını istiyorum. Eğer şikayetim çözümlenmezse Tüketici Mahkemesine başvuracağım.

Abdurrahman 148 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Abdurrahman12 Şubat 2014

    Aradılar fakat sorunum çözülmedi. Taahhütüm bitsin kapatmayı düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön