03 Ocak 2015

TTNET Bağlantı Hızı Yerlerde.

Defalarca şikayet etmemize rağmen, düzeltilmeyen bağlantı hızı problemimiz var. Bakıma gelen teknik destek ekipleri yeteri kadar bilgili değiller, kabloları çıkarıp takıyorlar sadece. Ve hızımız 8 Mpbs olması gerekirken ben 0.70 Mpbs den bağlanıyorum, üstelik adil kullanım kotasını geçmediğim zamanlarda bile.

Bu durumdan çok şikayetçiyim defalarca arayıp bu şikayeti bildirdim fakat hiçbir çalışma göremedim. Ayrıca bu sorun apartman sakinlerinin hepsinde var. Bu sorun devam ederse aboneliğimizi en kısa zaman içinde iptal edeceğiz.

Onur 193 Okunma

Cevaplar

  • Onur 07 Ocak 2015

    İnternet hızımız çok kötü hızda seyir ediyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da ileti[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön