21 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızı Yerlerde!

2 yıldan fazladır TTNET 8 Mbps'e kadar netlimitsiz paketi abonesiyim. Fakat İnternet hızımın tarihinde 3 Mbps'in üstüne çıktığını görmedim. Daha önce de olduğu gibi muhtemelen bana bulunduğunuz mevkinin altyapısı 8 mbps hıza uygun değil diyeceksiniz.

Peki ben bu paketi alırken bu belli değil miydi? Neden bu paket bana satılırken uygun olmadığı söylenmedi ve neden bulunduğum mevkinin altyapısının 8 mbps hıza uygun olmadığını bile bile bana 8 mbps paket satıyorsunuz?

Bir benzetme yapmak gerekirse bu durum tıpkı markete 8 ekmek parası verip 3 ekmek almaya benziyor. Ya kalan 5 ekmeğimi verin ya da parasını iade edin. Bu haksızlık. Talebim gerçekleştirilmezse başka arayışlar içine girmeyi düşünüyorum.

Önder 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön