07 Mart 2014

TTNET Bağlantı Hızı Yavaşlığı Bıktırdı!

Yalın İnternet'ten TTNET fibere geçtim İnternet'im daha hızlı olsun diye dalga geçilircesine yalın İnternet'ten daha yavaş hale geldi ara ara kesilmeler olmaya başladı Youtube da 144 çözünürlükle bile video izleyemez hale geldim durumu müşteri hizmetlerine bildirdiğim halde 5 gündür herhangi bir düzelmeyi bırakın geri dönüş bile olmadı, sadece arıza kaydı yaptılar o konuda çok iyiler ya arıza kaydı yapmasalardı halim ne olurdu diye düşünüyorum.

Burhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş. j

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön