15 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Hızı Yanıltmacası!

Ttnet çok güzel reklam yaparak milleti yanıltıyor ben yıllardır yanıltıldım bağlantım 8 mbıt dediler müşteri hizmetleri hız testi de yaptılar meğer alt yapı nedeniyle bağlantım 4 mbıt'miş. Şimdi 2 şirkette aynı biri dünyaları verirken diğeri hop diyor bunu alırsın diyor burada çok büyük bir olay var müşteri hizmetleriyle tartışmaktan bıktım ttnet ve telekom asılsız reklam yaparak insanları yanıltıyor.

Mersinin merkezinde bağlantı 4 mbıt ve müşteri hizmetleri de göz göre göre doğruyu söylemiyor bununla ilgili yapılacak bir işlem yok çünkü umudumu yitirdim sadece milletin bilmesini istedim.

Serkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 02 Mayıs 2013

    bünyenizde çalışan türk telekom servis elemanları geldiginde bana 15 güne alt yapımın yenilecegini söylediler 15 gün geçti gelen giden yok hatta başka ülkedende gelen giden yok ne kadar dürüstsünüz burdan belli oluyor...

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön