06 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızı ve Tarife Türü Değiştirilmiyor!

3 senelik TTnet kullanıcısıyım. Şu an bulunduğum binada fiber altyapısı bulunmasına rağmen, bağlantının taşınması sırasında, fiber bağlantı değil, adsl bağlantı sağlanmıştır. Bunun sebebi ise o an söylenen "biz fiber altyapısı olan adsl müşterilerimizi fiber'e "otomatik" olarak geçiriyoruz. " denmesidir. Ancak tam olarak 1 sene geçmesine rağmen tarife değişmemiştir. Telefonla dahi hiç bir işlem yapamıyorum. Çağrı merkezini arıyorum "herhangi bir şey yapamayız" diyorlar. Onlara da derdimi anlatamıyorum.

Ayrıca varolan adsl hattı 8mbps'e kadar. Ancak şu an sabaha karşı 5. 53 ve bağlantı hızı ortalamaların da altında 3. 31 mbps. AKN olsa ayın daha 6'sı yahu. Hakikaten yazık verilen paraya.

Gökay 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökay 09 Eylül 2013

    TTnet yaşadığım sorunlarla alakalı herhangi bir çözüm üretmekten uzak bir tutum içerisindedir. En kısa zamanda internet aboneliğimi de iptal ettireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön