02 Şubat 2015

TTNET Bağlantı Hızı Ve Müşteri Hizmetleri.

25 mbps 75 GB AKK sahibi bir kullanıcıyım. Daha ayın 1'inde kotam sıfırlanmışken İnternet hızım neredeyse en yavaş İnternet'ten daha yavaş. Belki 3 Mbps bile değildir. O kadar para verip yanıltılmak istemez kimse. Çünkü 66 TL veriyorum bu pakete. Böyle giderse de iptal etmeyi düşünüyorum paketimi.

Müşteri hizmetlerini aradım; Fakat bağlantı hızıyla alakalı kısımda "müşteri hizmetlerine bağlan seçeneğini koymamışlar bile. Tivibu kısmından -büyük ihtimalle üyelikle alakalı olduğu için- bağlandım müşteri hizmetlerine. Tivibu kısmından beni ilgili birime aktardılar, fakat orada da telefonum açılmadığı için buraya şikayetimi yazıyorum.

Mahmut 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön