TTNET Bağlantı Hızı Söz Verdikleri Gibi Değil.

Veysi Ö. |

20Mbit olan internet hattımda 2 haftadır 1-3 Mbit arası hızlarda internete bağlanıyorum. TTNET'i ilk aradığımda hızıma bakıp destek kaydı oluşturdular ve 7 Mbite yükseldi fakat hızım tekrar düştü. 2. kez telefonla aradığımda hız düşüklüğünün evdeki ankastre cihazlardan kaynaklanabileceğini söylediler fakat kablolu bağlantılarda bile düşük hızlarda internete giriyorum.

Sorunun çözümü için eve ekip gönderilebileceği söylendi fakat bunun için de ücret talep ediliyor. Ben zaten her ay faturamı ödüyorum, durduk yerde internet hızım düştü. Bu sorunun çözümü için
başka bir ücret ödemek istemiyorum. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  15:32

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Veysi Ö.
  01 Ekim
  12:13

  Sorun çözülmüüş değil ben sizi değil siz beni arıycaksınız çözüm için

 • 29 Eylül
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.