08 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Hızı Sorunu Yaşıyoruz!

Ben Sefaköy Küçükçekmece'de oturuyorum. 8 Mbit'e kadar sınırsız kullanıcısıyım. Fakat hat değerlerim çok zayıf, santrale de uzak olduğumu belirtiyor ve bu yüzden hızımı sürekli 2 mbit'e sabitliyorlar. Halbuki bir kaç ay önce 3,5 mbit civarında sorunsuz çalışıyordu internetim.

Bu sebeple verdiğim paranın karşılığını alamadığımdan hızımın arttırılması için Sefaköy bölgesi için bir çalışma yapılmasını ya da bulunduğum santralin mümkünse daha yakın bir santralle değiştirilmesini istiyorum.

Tolgacan 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön