05 Ağustos 2013

TTNET Bağlantı Hızı Problemi Çözülmüyor!

Yaklaşık 14 Aylık TTNET kullanıcısıyım . 2013 Mayıs ayında Net limitsiz paketine geçtim. 8 mb kullanıyorum. Hız düşüklüğü konusunda Müşteri Hizmetlerinizi 20 defa aradım lakin her seferinde hat değerleriniz normal denildi eve ekip istedim 20 defa da gelmedi. 1-2 kez geri dönüş yapıldı bu konuda gereğinin derhal en kısa süre içerisinde yapılmasını arz ederim.

Eray 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön