01 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Hızı Problemi!

Aslında ekteki dosya herşeyi anlatıyor.Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde arıza kaydı alacaklarını söylediler ve aldılar da.Fakat sonrasında ne geri dönen oldu ne bağlantı hızında bir değişme oldu. Hadi adil kullanım kotası doldu diyelim.

3 mbit'i bırakın 2 yi bile göremiyorum.. upload hızı ayrı bir mesele zaten. Bu hızda bile stabil olmayan bir bağlantı sözkonusu sürekli kopmalar oluyor ve daha düşük hızları gördüğümde oluyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. (7-8 denemede umarım gönderebilirim bunu )

Onur 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön