20 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Hızı İyi Değil!

Yeni açılan bağlantı Ultra Yalın Net Limitsiz 16 mbit pakettir. Hat açıldıktan sonra yaptığım hız testinde hızın 1. 7 mbit olduğunu görüp müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri hızın düzelmesi için güncelleme yaptığında hattımızda Dsl sabitlenme sorunu yaşadık.

Bu sorunu 2 günde çözdüler ama hız sorunumuzu çözmediler. Hız konusuyla ilgili tam 3 hafta boyunca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen sorunumuz çözülmüyor. Teknik ekipler hattınız bu hızı desteklemiyor fakat size bu hız için taahhüt verildiğinden sorununuz çözülecek denmesine rağmen çözülmüyor. Eğer sorunu çözemeyeceklerse aboneliğimi iptal etmelerini istememe rağmen bunu da yapmıyorlar.

Emrah 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emrah22 Mart 2013

    30 kere müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bıraktım bence sadece insanları oyalamak için yapılmış bir oyun bu arıza kaydı açmaları tam 1 aydır sorunumu çözmüyorlar sorun çözülüp çözülmediğini ben arayarak öğreniyorum. Artık yüzsüzlük yapıp ban 8mbit neden kullanmıyorsunuz diye teklifte bile bulundular. Eğer Pazartesi'ye kadar düzelmezse aboneliğimi iptal ettireceğim. Bence o kadar tv reklamı çok boşuna bir sürü insanı madur ediyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön