24 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızı Düşüyor!

Ethernet hiç durmadan yanıp sönüyor ve ADSL arada kesiliyor. Mesela bir online oyunda girdiğim gibi lag problemiyle karşılaşıyorum ethernete bakıyorum durmadan yanıp sönüyor, bu bunun bir nedeni. TTNET müşteri hizmetlerini aradım biz sizi arayacağız dediler ve aramadılar. Lütfen sizde öyle yapmayın kafayı yemek üzereyim.

Yusuf 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf 24 Ocak 2014

    Dün gecede ttnet müşteri hizmetlerini aradım en kısa zamanda arıyacağız dedi ondan öncede aradım yine aynı şey hiç kimse bizi aramadı lütfen rica ediyorum artık yeter :s

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön